دوربین مدار بسته اتاق کودک(بیبی کم)

فیلتر محصولات

قابلیت دید در شب

ابعاد

استانداردها

قابلیت بزرگنمایی اپتیکال

قابلیت بزرگنمایی دیجیتال

دسته‌های محصولات

ویدئو راهنمای خرید دوربین مدار بسته اتاق کودک

دوربین مدار بسته بیبی کم

از جمله مکان­هایی که نیاز به مراقبت و کنترل دارد، اتاق کودک است. در واقع برهه نوزادی و کودکی به عنوان سنین حساس زندگی شناخته می­شود که محافظه کاری در این زمان­ها جزء الزامات است. اما سوالی که پیش می­آید این است که به چه طریقی می­توان این امنیت را ایجاد و مهیا کرد؟ دوربین مدار بسته اتاق کودک یکی از گزینه­هایی است که می­توان از طریق آن امنیت اتاق کودک را به عنوان حساس­ترین قسمت خانه حفظ کرد.

دوربین مدار بسته بیسیم اتاق کودک

انواع متفاوتی از دوربین مداربسته وجود دارد که می­توان برای اتاق کودک در نظر گرفت. دوربین­های سیمکارتی، بیسیم، 260 درجه یا هر نوع دوربینی که از نظر سازنده ساختمان و یا پدر و مادر کودک مناسب باشد. در واقع مسئله مهم این است که دوربین اتاق کودک شامل چه مزایایی می­شود و یا مشخصات آن چیست؟ با این حساب اگر اطلاعات کاربردی و جامع در خصوص دوربین مدار بسته بیبی کم هستید، در ادامه این متن با ما همراه باشید.

دوربین مدار بسته اتاق کودک، چه نوع دوربینی است؟

دوربین بیبی کم یا به عبارتی Baby Cam، به دوربینی گفته می­شود که در اتاق کودک نصب می­شود تا والدین بتوانند از این طریق بررسی و کنترل لازم را بر روی اتاق کودک داشته باشند.

همان­ طور که پیش از اشاره کردیم اتاق کودک به عنوان یکی از حساس­ترین مکان­ها شناخته می­شود که به مراقبت و بررسی والدین و یا افراد بزرگ­تر نیاز دارد. گاهی یک اتفاق کوچک در اتاق کودک می­تواند حادثه بزرگی را رقم بزند؛ برای همین هم بدیهی است که دوربین بیبی کم طراحی شود تا بتوان محیطی ایمن را برای کودک به ارمغان آورد. بنابراین شما می­توانید از انواع مختلف دوربین مدار بسته اطلاع پیدا کنید و با نصب دوربین مورد نظر خود، بر روی اتاق کودک­تان نظارت 24 ساعته داشته باشید تا جای هیچ نگرانی باقی نماند. به همین ترتیب می­خواهیم در ادامه به نقد و بررسی دوربین مدار بسته بیسیم بپردازیم.

دوربین مدار بسته بیسیم اتاق کودک ایسان

دوربین کنترل اتاق کودک

در واقع دوربین مدار بسته بیبی کم می­تواند از هر نوعی باشد، اما از آن­جایی که شما می­خواهید امنیت اتاق کودک را به بهترین شکل ممکن به ارمغان آورید، باید در انتخاب نوع دوربین مدار بسته تمام دقت خود را به کار بگیرید.

دوربین مدار بسته بیسیم یکی از بهترین گزینه­هایی است که می­توان به عنوان دوربین مدار بسته اتاق کودک از آن استفاده کرد.

دوربین مدار بسته بیسیم به نوعی از دوربین بیبی کم گفته می­شود که نیازی به کابل کشی و استفاده از کابل ندارد. در واقع مزایای متعددی را می­توان برای این نوع از دوربین در نظر گرفت.

دوربین مدار بسته بیسیم

دوربین مدار بسته بیسیم انواع گوناگونی دارد.  اما به طور کلی دوربین مدار بسته بیسیم به دو دسته آنالوگ و دیجیتال تقسیم بندی می­شود. تکنولوژی انتقال هر یک از این سیستم­ها متفاوت است.

دوربین مدار بسته بیسیم آنالوگ

این نوع از دوربین مدار بسته اتاق کودک، سیگنال­های تصاویر را به سیگنال­های رادیویی تبدیل می­کند تا امکان انتقال تصاویر فراهم شود. استفاده از این نوع دوربین به مراتب کم­تر است و آن­چنان دیده نمی­شود. چرا که این نوع دوربین با وود سادگی و قسمت بسیار پایین، مشکلاتی را با خود به دنبال دارد. برای همین خیلی نمی­توانیم این دوربین را برای دوربین مدار بسته اتاق کودک پیشنهاد دهیم؛ چرا که دوربین بیبی کم باید از امکانات و قابلیت­های کاملی بهره ببرد تا به این جهت محافظت همه جانبه از اتاق کودک انجام بگیرد.

دوربین مدار بسته بیسیم دیجیتال

به این دوربین IP هم گفته می­شود. این نوع از دوربین مدار بسته اتاق کودک از تکنولوژی وای فای یا به بیانی از اتصال اینترنت برای انتقال تصاویر استفاده می­کند. این دوربین بیبی کم می­تواند حجم بیشتری از اطلاعات را در زمان کم­تر منتقل کند.

چرا دوربین مدار بسته بیسیم برای اتاق کودک خوب است؟

یکی از دلایلی که سبب می­شود دوربین مدار بسته بیبی کم را از نوع بیسیم و سیمکارتی پیشنهاد دهیم، این است که امکان کنترل از راه دور با استفاده از این نوع دوربین فراهم می­شود. تصور کنید شرایطی به وجود می­آید که نیاز است کودک شما در اتاق بماند و شما و همسرتان باید خانه را ترک کنید. تحت این شرایط هرگر نمی­توانید خوشبین باشید که قرار نیست اتفاقی بیفتند و قطعا نگران خواهید شد. لذا برای این بتوانید از دور اتاق کودک خود را مورد کنترل و بررسی قرار دهید، نیاز است که از دوربین مدار بسته بیبی کم بیسیم استفاده کنید.

دوربین بیبی کم ایسان

دوربین مدار بسته بیسیم تصاویر را به صورت لحظه­ای از طریق اینترنت منتقل می­کند. در حقیقت کارکرد این دوربین بسیار جالب است. چرا که تصاویر را به یک دیوایس یا دستگاه منتقل می­کند. به عنوان مثال اگر سنسورهای حرکتی دوربین مورد مشکوکی را مشاهده کنند، سریعا تصاویر مربوطه را ثبت و ضبط می­کنند و در ادامه به وسیله اتصالات اینترنت این تصاویر را به یک دستگاه یعنی تلفن همراه اندروید شما ارسال می­کنند. بیشترین قابلیت این دوربین برای خانواده­ای که می­خواهند محافظت همه جانبه بر روی اتاق فرزند خود داشته باشند به وسیله اینترنت برقرار است. از آن­جایی که اتصالات وای فای و اینترنت در حال حاضر بسیار موجود است، دوربین مدار بسته اتاق کودک از نوع بیسیم می­تواند بهترین گزینه برای انتخاب و نصب باشد.

 

مزایای دوربین مداربسته بیسیم بیبی کم

  • عدم نیاز به کابل وکابل کشی
  • قیمت مقرون به صرفه
  • امکان کنترل از راه دور
  • مدرن و بروز بودن
  • نصب راحت و آسان

با تمام این تفاسیر نصب دوربین مدار بسته یکی از ضرورت­های عصر حاضر است. چرا که برقراری امنیت به یکی از سخت­ترین و مهم­ترین مولفه­های زندگی بشر تبدیل شده است. اگر می­خواهید زندگی کودک­تان ایمن باشد بهتر است که حتما دوربین مداربسته مناسب را در اتاق او نصب کنید. به کیفیت و کارایی دوربین توجه ویژه داشته باشید. از سوی دیگر خوب است اشاره کنیم که محیط یا فروشگاهی که می­خواهید از آن دوربین مدار بسته را تهیه کنید نیز حائز اهمیت است. چرا که کیفیت دوربین­ها به منبع تولید و فروش باز می­گردد.