پکیج دوربین مدار بسته بیسیم(وایرلس)

فیلتر محصولات

تعداد کانال

نوع دوربین

قابلیت دید در شب

قابلیت ضبط صدا

کارت حافظه‌ قابل پشتیبانی

دزدگیر حرکتی

ویدئو راهنمای خرید پکیج دوربین وایرلس

خرید دوربین بی سیم بر اساس دسته بندی

فهرست محصولات

نمایش دادن همه 16 نتیجه

بسته های دوربین مدار بسته بی سیم یک راه عالی برای مراقبت از اموال یا دارایی ها بدون نیاز به کابل کشی است. این بسیار راحت و اغلب ارزان تر از سیستم های سیمی است، اما همه بسته ها برای هر موقعیتی مناسب نیستند. بسته به وسعت منطقه ای که نیاز به نظارت دارد، بسته های دوربین مدار بسته بی سیم متفاوتی ممکن است مورد نیاز باشد تا با نیازهای فردی مشتریان مطابقت داشته باشد.

مهمترین فاکتور هنگام در نظر گرفتن پکیج دوربین مدار بسته بی سیم این است که چند دوربین برای پوشش صحیح فضا مورد نیاز است. مناطق کوچک‌تر می‌توانند با دوربین‌های کمتری از بین بروند زیرا می‌توانند زاویه دید وسیع‌تری را با هر دستگاه ثبت کنند، در حالی که مناطق بزرگ‌تر ممکن است به دوربین‌های بیشتری نیاز داشته باشند تا از پوشش مناسب همه گوشه‌ها و طرف‌ها اطمینان حاصل شود. علاوه بر این، اگر بخش‌های خاصی از یک منطقه وجود دارد که نیاز به نظارت دقیق‌تری دارد، مانند ورودی‌ها یا خروجی‌ها، ممکن است لازم باشد دوربین‌های بیشتری به بسته اضافه شود تا حفاظت کامل تضمین شود.

پکیج دوربین مدار بسته بیسیم Wireless

امروزه با پیشرفت تکنولوژی کمپانی ها برای کم کردن هزینه های مصرف کنندگان دوربین مدار بسته بیسیم یا همان Wireless را به بازار ارایه داده اند  که هر یک از این دوربین ها با توجه به قابلیت های موجود ،میتوانند تمام نیاز های شما را از لحاظ ثبت تصاویر،مشاهده ی آنلاین تصاویر و حتی فراتر از آن مثل انتقال صدای دو طرفه و حرکت دوربین برای پوشش چند زاویه را فراهم سازد.

این دوربین ها انواع مختلفی دارند که به نوع نیاز متفاوتند.

باید به این نکته توجه داشته باشید که در برخی محیط ها نیاز به استفاده از چندین دوربین مدار بسته وجود دارد تا بتوانید بر کل محدوده احاطه داشته باشید .حتی با توجه به اینکه دوربین مدار بسته بیسیم میتواند با مموری کارت موجود روی دوربین ،نیاز ضبط شما را بر طرف کند،اما وقتی تعداد دوربین های مدار بسته ی بیسیم از دو عدد بیشتر شود مدیریت تصاویر ضبط شده سخت میشود.

دوربین مداربسته وایرلس در خانه

برای کمتر شدن این دغدغه ، همه ی این موارد توسط تیم ارسان الکترونیک بررسی شده و برای شما راهکارهایی در نظر گرفته است که در قالب دو پکیج به شما ارایه میدهد.

پکیج های دوربین مدار بسته ی بیسیم

  1. پکیج دوربین مدار بسته بیسیم 4 کانال
  2. پکیج دوربین مدار بسته بیسیم 8 کانال

با توجه به توضیحات قبل، در این پکیج بیش از دو دوربین مورد استفاده قرار میگیرد.پس به دستگاه ضبط نیاز داریم، هر پکیج چهار کانال، شامل چهار عدد دوربین دام یا بالت(بسته به نوع نیاز) و هارد دیسک میباشد.همچنین هر دوربین دارای یک آداپتور و سیم برق میباشد.

پکیج دوربین مدار بسته بیسیم دو عددی اقتصادی فضای داخلی و خارجی

در این پکیج ها نیازی به لوازم جانبی مانند کانکتورها و سیم های اضافی نمیباشد؛ یکی از ویژگی های این نوع پکیج های بیسیم میتوان به اسپیکر موجود بر روی دستگاه NVR اشاره کرد که در هیچ یک از سیستم های NVR موجود در ایران وجود ندارد.

پکیج دوربین مدار بسته  8 کانال، شامل 8 عدد دوربین مدار بسته بیسیم دام یا بالت (بسته به نوع نیاز) و هارد دیسک میباشد.

آخرین مقالات